Menu

Antalya’da 2.5 yaşındaki çocuğu kaçırmaya çalışan zanlıdan şaşırtan ifade. İnanılır gibi değil Annesinin gözü önünde

Antalya’da 2.5 yaşındaki erkek çocuğu M.K.D.’yi kaçırmaya çalışan zanlı Metin Işıklarlı, polis sorgusunda “Çocuk çok sevimliydi, bundan dolayı sevmek istedim” şeklinde ifade verdiği belirtildi. Şok kaçırma girişimi görüntüleri sosyal medya tepki çekmiş ve ‘Sapık’ yorumları yapılmıştı.

Antalya’da 2,5 yaşındaki erkek çocuğu M.K.D.’yi kucağına alıp uzaklaşmaya çalışırken annenin müdahalesi üzerine bırakıp kaçtıktan sonra polis tarafından yakalanarak, gözaltına alınan Metin Işıklarlı’nın (55) adliyedeki işlemleri tamamlandı. Savcılıktaki sorgusunun ardından sulh ceza hakimliğine sevk edilen Metin Işıklarlı ifadesinde, “Çocuğun yanında 2 kadın duruyordu. Çocuğun ağlamasına dayanamadım. Kucağıma alarak ‘Seni süpermen yapayım’ diyerek sağa ve sola sallamaya başladım. Kadın gelip, çocuğu elimden aldı. Ben çocuğu sadece susması için kucağıma aldım. Kötü bir niyetim yoktu” diye konuştu. Metin Işıklarlı ifadesinin ardından ‘kişiyi hürriyetinden yoksun kılma’ suçundan tutuklanarak, cezaevine gönderildi.

PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIZ’
Hamile olan anne Sıla Dağ, duruşma çıkısında yaptığı açıklamada, “Hala dün gecenin şoku ve etkisi altındayız. Zanlı tutuklandı. Hiçkimse, hiçkimsenin çocuğuna bu şekilde davranamaz. Sonuna kadar davamızın ve çocuğumuzun arkasındayız. Hiç kimse benim çocuğuma benim rızam olmadan sarılamaz, dokunamaz. Peşini bırakmayacağız” dedi.

Video izle

Beğen  1
Yazar

Bir Cevap Yazın

You must be logged in to post a comment.