Menu

İkbal Gürpınar’ın Annesi Babasından sonra koronavirüsten vefat etti

Çok kısa bir süre önce koronavirüs nedeniyle babasını kaybeden sunucu İkbal Gürpınar’ın annesinden de acı haber geldi. Gürpınar’ın annesi koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdi.

Kırıkkale’nin tanınmış eşraflarından Dönmez ailesinin büyüğü, emekli din bilgisi ve ahlak dersi öğretmeni Murtaza Dönmez’in eşi, ünlü sunucu İkbal Gürpınar’ın annesi Neriman Dönmez hayatını kaybetti.

Bahşılı ilçesi 3 dönem eski Belediye Başkanı ve Mahalli İdarelere Hizmet Derneği (MİHDER) Genel Başkanı Mehmet Dönmez’in yengesi olan merhumenin Bahşılı’da toprağa verildiğini belirten Dönmez, Neriman Dönmez’in uzun zamandır mücadele ettiği Covid-19 hastalığına karşı verdiği mücadeleyi kaybettiğini açıkladı. Dönmez, Koronavirüse yakalanan yeğeni İkbal Gürpınar’ın sağlık durumunun da iyi olduğunu belirtti.

İKBAL GÜRPINAR’IN OĞLU ALPER’DEN SON AÇIKLAMA

İkbal Gürpınar’ın oğlu Alper Gürpınar da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla annesinin son durumuna ilişkin bilgi verdi: “Annemin sayfasından siz sevenlerini bilgilendirmek istedim. Annem İkbal Gürpınar’ın durumu daha iyiye gitmektedir. Önlem amacıyla yoğun bakımda tedavisine devam edilmektedir. Güzel dualarınız için çok teşekkür ederiz. Tüm hastalarımızın kısa sürede iyileşmesi dileğiyle.”

Beğen  
Yazar