Kan Basıncını ve Kolesterolü Dengeleyen Doğal Reçete

Kan Basıncını ve Kolesterolü Dengeleyen Doğal Reçete

Yüksek Kan Basıncını ve Tansiyonu Dengeleyen Doğal Kür Eski insanlarımız, dengeli bir hayat sürmenin Doğa ana ile etkileşim halinde olunmaktan geçtiğini biliyorlardı.

Birçok değişik sağlık sıkıntısını tedavi edebilecek doğal malzemelere çoktan ulaşmışlardı.Atalarımızın on binlerce yıl önce kullandıkları tarifler bizler yeni keşfediyoruz.

En iyisi de almaya başladıktan 1 hafta sonrasında bile etkilerini fark etmeye başlayacaksınız.Yüksek kan basıncını ve yüksek tansiyona doğal tedavi: 1 diş rendelenmiş sarımsak 1 parça rendelenmiş zencefil 1 çay kaşığı bal 1 yemek kaşığı elma sirkesi 1 yemek kaşığı limon suyu.

HAZIRLANIŞI: Tüm malzemeleri karıştırın ve en az bir dakika yüksek hızda çırpın. Sonra karışımı süzün ve 5 gün buzdolabında bekletin.

NASIL TÜKETECEĞİM?

Her gün 2 kere, sabahları aç karnına ve akşam yemeğinden önce, 1 yemek kaşığı tüketin. 3 günden sonra muhtemelen etkileri görmeye başlayacaksınız. Ve sonuçlara çok şaşıracaksınız. Çok yenilenmiş, enerjik hissedeceksiniz ve kolesterolünüz, kan basıncınız düzene girmiş olacaktır.

Beğen  1
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir