manisalı amcanın büyük başarısı

manisalı amcanın büyük başarısı

Manisalı Amca Ka-n-ser Otu ile 20 Günde Ka-n-seri Yendi..Manisa’da kendi topladığı otlarla insanlara şifa dağıtan Lütfü Acet, ka-nseri tedavi eden bir bitkinin bulunduğunu belirterek bitkini ka-nseri 20 günde yendiğini söyledi. Kendisi de ölüm noktasındayken ka-nseri yenen Acet, 30 yıldır bitki sayesinde insanlara ulaşıyor.Ka-nser otu adlı otun 20 günlük kullanımının ardından ka-nserin vücuttan atılacağını ifade eden Acet, ” Yıl içinde bahar ayları ve Ağustos ayı arasında ka-nser otunun toplanması gerekiyor. Ağustostan sonra olmaz. Belirli yükseltiye sahip dağlık bölgelerde yetişiyor.

1987 yılından bu yana yani 30 yıldır ben bu otu ka-nser hastalarının ulaşmasını sağlıyorum. Bunu da sadece Allah rızası için yapıyorum. Hastalardan herhangi bir ücret kabul etmiyoruz. Bir kuruş almışlığımız yok” dedi. “20 GÜNDE KA-NSERİ BİTİRİYOR” 20 günlük bir kullanımın ardından ka-nserin tamamen tedavi edileceğini belirten Acer, “Ka-nser hastası 20 gün bu ottan kullanırsa hiçbir şeyi kalmaz. Bütün ka-nser türleri için geçerli. Son zamanlarda çok yoğun bir talep var. Artık isteğe yetişemiyoruz. Topladığımız otları sadece bize gelene veriyoruz artık, durumu acil olana daha çabuk ulaşmak istiyoruz”diye konuştu.

6 YILLIK KA-NSERİ YENDİM Ka-nserden öleceği anda ot sayesinde ka-nseri yendiğini söyleyen Acet, “Kendim yaşadım bu acıyı. Bu hastalığı 6 sene geçirdim. Profesörler hiçbir şekilde tedavi olamayacağımı, öleceğimi söylediler. Gırtlak ka-nseriydim. Kara kara düşünürken bir şekilde bu ka-nser otu karşıma çıktı. Kaynatıp içtim, kanatıp içtim.

30 gün boyunca. Sonra kontrole gittiğimde hiçbir belirtinin kalmadığını söyledi doktorlar. Nasıl bir duygu olduğunu çok iyi bildiğimden ka-nserden dertli kişilere yardım etmek istiyorum. Ben nasıl şifaya kavuştuysam, onların da kavuşmasını istiyorum” dedi.

Beğen  1
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir