Yalnızca 1 Kaşığı İle Kabızlığa Son

Yalnızca 1 Kaşığı İle Kabızlığa Son

Kabızlık, şişkinlik ve gaz problemi yaşıyorsanız bu doğal karışımı mutlaka deneyin..B-ağır-sağınızı tam olarak boşaltılmadığında, normal beslenmenize rağmen emilim gerçekleşmediği için ihtiyacınız olan temel besin maddelerinde vücudunuzda eksik olacaktır. Neden böyle oluyor B-ağı-rsaklar genellikle atık maddeyi ve toksik maddeleri biriktirir ve vücuttan atar.

B-ağırs-aklar normal şekilde böyle çalışır. Bununla birlikte, sindirim bozulursa atık b-ağırs-aklarda kalır ve birçok sağlık sorununa yol açar. Nitekim, sindirim sistemindeki kasların yanlış işleyişi b-ağı-rsağın boşaltılamamasının bir nedeni olabilir. Bu da kabızlığa neden olur.

Ancak endişelenmenize gerek yok, çünkü doğal kürlerle bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Aslında, yılda iki kez tam bir b-ağ-ırsak temizliği yapılması önerilir. Vücudunuzdaki atıkların ve toksinlerin oluşmasını önlemek ve farklı sağlık sorunlarını durdurmak için bunu yapmanız gerekir. B-ağır-sakları boşaltma B-ağı-rsaklarınızı evde yapabileceğiniz basit bir karışımla boşaltabilirsiniz. Malzemeler: 150 Gram hurma 150 Gram kuru erik 1 Litre su

Hazırlanışı: Öncelikle suyu bir tencereye koyup kaynatmanız gerekir. Ardından, diğer malzemeleri ekleyebilir ve yaklaşık 15 dakika kadar kaynatabilirsiniz. 15 dakika sonra soğuması için bir kenara koymanız gerekir. Bu karışımı nasıl tüketeceksiniz Her sabah 1 çorba kaşığı bu karışımdan için. Bu, sindiriminizi hızlandırmanıza, zehirli atıkların vücudunuzdan atılmasına, genel sağlığınızı geliştirmenize ve kabızlığı tedavi etmenize yardımcı olacaktır.

kuru erik, incir, siyah kuru üzüm, yaban mersinini belirli miktarlarda tüketmeniz barsak düzeninizin sağlanmasına katkıda bulunacaktır. Kurufasulye, nohut, yeşil mercimek gibi kurubaklagiller düzenli faaliyet gösteren barsaklar için tüketimi şarttır. Hamilelik döneminde günde 4-6 öğün tüketilmesi önerilmektedir. Egzersiz, barsak hareketini hızlandıran ve anne adayını stresten uzaklaştıran bir unsur olması nedeni ile ihmal edilmemelidir.

Beğen  1
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir