Menu

Yoğurt ile karıştırıp yerseniz…Vücuttaki mucize şifasına inanamayacaksınız!

Keçiboynuzunun ününü duymayan yoktur. Keçiboynuzu gerçekten bulabileceğiniz en faydaları doğal ilaçlardan biri. Hatta doğal yöntemlerle tedavi için gerekli olan gıda ve besinlere baktığınızda kesinlikle keçiboynuzunu o listede görürsünüz.

Şimdi sizlere keçiboynuzu ve yoğurdun birleşince nelere iyi geldiğini açıklayacağız.

Keçiboynuzunu yoğurtla karıştırıp yiyin, radyasyonu vücuttan atar, kemik erimesine iyi gelir, akciğeri temizler, kolesterolü dengeliyor ..

Kemikleriniz Güçlenir

Keçiboynuzu ve yoğurdu karıştırdığınız zaman içerdikleri vitamin ve mineraller etkimeye girerek yoğurdun hali hazırda bulunan kemik güçlendirme potansiyelini maksimuma çıkartır ve kemik erimesi problemine karşı savaşan harika bir kür olur.

Öksürük Problemleri

Keçiboynuzunun öksürüğe iyi geldiğini duymayanımız kalmamıştır. Yoğurttaki besleyici vitaminler ile keçiboynuzunun bu faydası birleşince balgam söktürücü ve öksürük kesici tüm ilaçlardan daha doğal bir çözüm ortaya çıkıyor.

Kabızlık Önleyici

Keçiboynuzu kabızlık zamanlarında en çok önerilen gıdalardan biridir. Yoğurt ile birleşiminde ortaya çıkan sonuç gerçekten sizi şaşkına çevirecek çünkü en fazla 2 gün içinde kabızlığa veda edeceksiniz.

Kan Kolesterolünü Dengeler

Yapılan test ve araştırmalar sonucunda keçiboynuzunu yoğurtla karıştırıp elde ettiğiniz karışımın kan kolesterolünüzü dengelediği yüksekse indirdiği alçak ise yükselttiği ortaya çıkmıştır.

Akciğerleri Temizler

Sabahları aç karnına yenilmesi gereken keçiboynuzu ve yoğurt  akciğerlerde oluşan tüm problemleri gidermede vücuda yardımcı olur. Öksürük ve balgam söktürücü etkisinin aynısını burada akciğerlere de uygular. Sigara içen kişiler sigarayı bıraktıktan sonra bu karışıma başlarlarsa iyileşmeleri hızlanır ve çok daha sağlıklı bir şekilde akciğerleri temizlenir.

Beğen  1
Yazar

Bir Cevap Yazın

You must be logged in to post a comment.