Yüksek Tansiyon İçin Bir Kalp Cerrahının Ev Yapımı Reçetesi

Yüksek Tansiyon İçin Bir Kalp Cerrahının Ev Yapımı Reçetesi

Yüksek Tansiyon İçin Bir kalp Cerrahının Ev Yapımı İ-l-aç T-a-rifi..Yüksek Tansiyon İçin Bir kalp Cerrahının Ev Yapımı İ-l-aç Tarifi Yüksek tansiyon arteriyel k-a-n damarlarına uygulanan yüksek basınç nedeniyle oluşan tıbbi bir durumdur. Herhangi bir belirti ve bulgu göstermez, ancak fark edilmez ve tedavi edilmezse kardiyovasküler sorunlarla sonuçlanabilir.

Böbrek hastalığı, kalp krizi ve hatta görme yetersizliği olası problemlerdir. Hipertansiyon, sağlığınız üzerinde ölümcül sonuçlar doğurabilir ve bu da bir noktada neden acil bir şekilde çözülmesi gerektiğini açıklar.

Hipertansiyon için alışılmış tedavi, reçeteli i-l-açlarla birlikte yaşamın ve beslenme değişikliklerinin iyileştirilmiş bir şekilde düzenlenmesidir.Bununla birlikte bu tür i-l-açların yan etkileri olabilir ve iyiye kıyasla çok daha fazla zarara neden olabilir.

Refahınızı korumak ve k-a-n basıncınızı düşürmek için, kalbinizi koruyacak basit bir çaremiz var. Kardiyovasküler sisteminiz de çok kolay ve etkili bir şekilde sınırlı bir süre içinde temizlenecektir.

İşte yapmanız gereken: Malzemeler; 4 adet limon 4 cm z-e-ncefil kökü 4 diş sarımsak 2 litre su

Hazırlanışı; Z-e-ncefil, sarımsak ve limonları iyice yıkayın, hepsini parçalamadan önce soyun. Onları bir yemek kaşığı su ile blenderda karıştırın. İyice karıştığına emin olunca bir tencereye alın. İki litre suyu yavaş yavaş ekleyin. Buhar çık-a-na kadar kaynatın. Kaynadıktan sonra ocaktan alın ve soğumaya bırakın.

Cam şişelere bölüştürüp, buzdolabında muhafaza edebilirsiniz. Sabahları aç karnına 2 yemek kaşığı ve uyumadan iki saat önce 2 yemek kaşığı olmak üzere günde 4 yemek kaşığı tüketin. Kardiyo sağlığınızı kontrol altında tutmak için arterlerinizi kesinlikle temizleyecektir. Buna ek olarak tansiyonunuzu da belli bir seviyede tutmak için muhteşem bir i-l-açtır.

Beğen  1
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir